Топ продаж
-25%

Поршень Volkswagen T-4 1.9TD AAZ/ABL +0.50mm 80.0
3 780 ₴
2 835 ₴
- Під замовлення
- Код: 8799010710
Відправка з 05 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень Volkswagen T-4 +0,50 mm 80,0 1,9 TD AAZ/ABL
- Поршень +0,50 Audi / Volkswagen T-4 1,9 TD AAZ/ABL
- Поршень +0,50 діаметр = 80,0 мм ремонтний розмір, перший ремонт
- 87-990107-10 Nural
- Поршень, комплект з кільцями і пальцем
Застосування:
Audi:
80 1.9 TD [AAZ] Дизель 1991 — 1994
Seat:
Cordoba 1.9 TD [AAZ] Дизель 1993 — 1996
Ibiza 1.9 TD [AAZ] Дизель 1993 — 1996
Toledo I 1.9 TD [AAZ] Дизел 1991 — 1999
Volkswagen:
Golf III 1.9 TD,GTD [AAZ] Дизель 1991 — 1999
Golf IV 1.9 TD [AAZ] Дизель 1997 — 1999
Passat 1.9 TD [AAZ] Дизель 1991 — 1997
Transporter IV 1.9 TD [ABL] Дизель 1992 — 2003
Vento 1.9 TD [AAZ] Дизель 1991 — 1998
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 8799010710 |
| Ремонтний розмір | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003, Volkswagen GOLF III (1H1) 1991-1998, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen PASSAT (3B2) 1996-2001, Volkswagen VENTO (1H2) 1991-1998 |
| Серія | TRANSPORTER T4 1990-2003 |
| Модель | Transporter |
| Завищення розміру | 0.5 мм |
| Длина | 71.65 мм |
| Диаметр поршня | 80 мм |
| Диаметр пальца | 26 мм |
| Довжина пальця | 66 мм |
| Тип двигуна | AAZ/ABL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка

