
Поршень Т4 1.9D дизель +0,25 Kolbenschmidt
3 600 ₴
2 700 ₴
- Під замовлення
- Код: 91 429 610
Відправка з 05 квітня 2026- +380 (63) 515-96-10
Поршень Volkswagen T-4 1,9TD +0,25 Kolbenschmidt
Поршень Audi 80, Volkswagen Golf 1,9TD AAZ/ABL +0.25mm
- ремонтний розмір +0,25 діаметр=79,76
- Поршень, комплект із кільцями, пальцем.
Використовується в автомобілях:
| Audi |
80 (8C, B4): 1.9 TD [09/91 .. 12/94; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] |
| Seat |
Cordoba (6K1, 6K2): 1.9 TD [02/93 .. 08/96; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] Ibiza II (6K1): 1.9 TD [03/93 .. 08/96; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] Toledo I (1L): 1.9 TD [05/91 .. 03/99; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] |
| Volkswagen |
Golf III: 1.9 TD,GTD [11/91 .. 08/97; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] Golf IV (1J1): 1.9 TD [10/97 .. 09/99; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] Passat (3A2, 35I): 1.9 TD [03/91 .. 08/96; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] Passat Variant (3A5, 35I): 1.9 TD [03/91 .. 05/97; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] Transporter-4: 1.9 TD [10/92 .. 04/03; 50 kW (68 PS); 1896 ccm; Код двигуна: ABL] Vento (1H2): 1.9 TD [11/91 .. 09/98; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ] |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 91 429 610 |
| Ремонтний розмір | 79.76 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь стиснення | 45.65 компресії |
| Сумісність з | Seat IBIZA II (6K1) 1993-1999, Volkswagen VENTO (1H2) 1991-1998, Volkswagen PASSAT (3A2 35I) 1988-1997, Volkswagen PASSAT (3B2) 1996-2001, Volkswagen GOLF III (1H1) 1991-1998, Volkswagen GOLF III Variant (1H5) 1993-1999, Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) 1993-1998, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1999-2006, Seat TOLEDO I (1L) 1991-1999, Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003, Audi 80 (8C B4) 1991-1994, Seat CORDOBA (6K1 6K2) 1993-1999 |
| Глибина угнутості | 1.9 мм |
| Завищення розміру | 0.25 мм |
| Длина | 71.7 мм |
| Диаметр поршня | 79.76 мм |
| Диаметр пальца | 26 мм |
| Довжина пальця | 66 мм |
| Тип двигуна | AAZ/ABL |
| Модель | Transporter |
| Серія | TRANSPORTER T4 1990-2003 |
- Ціна: 2 700 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання
