
Поршень STD Volkswagen Golf Passat T-4 1,9TD 1991-
3 700 ₴
2 775 ₴
- Під замовлення
- Код: 8799010010
Відправка з 05 квітня 2026- +380 (63) 515-96-10
Поршень Volkswagen T4 1,9TD STD D79.5 1.75/2/3
Для дизельних двигунів AAZ/ABL форкамерные, не прямого вприскування
- поршень
- кільця (3 шт)
- палець
- стопорне кільце
Використовується в автомобілях:
Audi 80:
1.9 TD [09/91 .. 12/94; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
Seat Cordoba:
1.9 TD [02/93 .. 08/96; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
Seat Ibiza II:
1.9 TD [03/93 .. 08/96; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
Seat Toledo I:
1.9 TD [05/91 .. 03/99; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
Volkswagen Golf III:
1.9 TD,GTD [11/91 .. 08/97; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
Volkswagen Golf IV:
1.9 TD [10/97 .. 09/99; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
Volkswagen Passat:
1.9 TD [03/91 .. 08/96; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
Volkswagen Transporter IV:1.9 TD [10/92 .. 04/03; 50 kW (68 PS); 1896 ccm; Код двигуна: ABL]
Volkswagen Vento:
1.9 TD [11/91 .. 09/98; 55 kW (75 PS); 1896 ccm; Код двигуна: AAZ]
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Golf, Ibiza, Passat, Toledo, 80 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Об'єм двигуна | 1.9 куб. см |
| Тип запчастини | Аналог |
| Діаметр | 79.5 мм |
| Ремонтний розмір | 79.5 мм |
| Виробник | Nural |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 8799010010 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 1991, 1992 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь стиснення | 45.65 компресії |
| Довжина [мм]: | 71.7 мм |
| Діаметр пальця [мм]: | 26 |
| Сумісність з | Volkswagen PASSAT (3A2 35I) 1988-1997, Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003, Audi 80 (8C B4) 1991-1994, Seat CORDOBA (6K1 6K2) 1993-1999, Seat IBIZA II (6K1) 1993-1999, Seat TOLEDO I (1L) 1991-1999, Volkswagen GOLF III (1H1) 1991-1998, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005 |
| Довжина пальця [мм]: | 66 |
| Стандартный размер [стд.] | STD |
| Доп. інформація 2: | з опорою поршневого кільця |
| Диаметр цилиндра [мм]: | 79.5 |
| В комплекте кольца: | 08-990100-00 |
| Глубина вогнутости 1 [мм]: | 1.9 мм |
| Доп. информация 1: | з пазом/фаскою для олійною форсунки |
| Поверхня | анодований в жорсткій воді |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
| Серія | TRANSPORTER T4 1990-2003 |
| Совместимость | Volkswagen GOLF II (19E 1G1) 1983-1992, Volkswagen GOLF III (1H1) 1991-1998, Volkswagen GOLF III Variant (1H5) 1993-1999, Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) 1993-1998, Volkswagen PASSAT (3A2 35I) 1988-1997, Volkswagen PASSAT Variant (3A5 35I) 1988-1997, Volkswagen PASSAT (3B2) 1996-2001, Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003, Audi 80 (8C B4) 1991-1994, Audi 80 Avant (8C B4) 1991-1996, Seat IBIZA II (6K1) 1993-1999, Seat TOLEDO I (1L) 1991-1999 |
- Ціна: 2 775 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка


