
Ролик ременя ГРМ Iveco Daily 2.5D/2.8D
960 ₴
720 ₴
- В наявності
- Код: 532 0239 20
- +380 (63) 515-96-10
Ролик ременя ГРМ Івеко 2,5D 2,8D дизель
INA 532023920
Оригінальні номери:
Renault 7701040204
Iveco 2992484
Citroen/Peugeot 0818.23, 0818.24, 0830.40
Fiat/Alfa/Lancia 4740846, 99432547, 99461357
Характеристики:
- Зовнішній діаметр 67мм
- Ширина 34мм
Застосовується в автомобілях:
| Citroen Jumper |
2.8 HDi 8140.43 Дизель 2000 — 2002 |
|
Fiat Ducato |
2.8 JTD 8140.43 Дизель 2002 — наст. время 2.5 D 8140.67 Дизель 1994 — 2002 2.5 TDI 8140.47 Дизель 1994 — 2002 2.5 TD 8140.47 Дизель 1994 — 1998 2.8 D 8140.63 Дизель 1998 — 2002 2.8 iDTD 8140.43 Дизель 1998 — 2001 2.8 TD 8140.63 Дизель 1998 — 2001 2.8 TDI 8140.43 Дизель 1998 — 2002 2.5 D 8144.67 Дизель 1982 — 1990 2.4 TD 8144.21 Дизель 1986 — 1990 2.4 D 8144.61 Дизель 1982 — 1985 2.5 D 8144.67 Дизель 1986 — 1990 |
|
Iveco Daily I |
30-8 8140.61.200 Дизель 1978 — 1989 кол-во: 1 45-10 8140.21.200 Дизель 1985 — 1989 кол-во: 2 49-10 8140.21.200 Дизель 1985 — 1989 кол-во: 2 35-10 8140.21.00 Дизель 1985 — 1989 кол-во: 2 35-12 8140.47.2700 Дизель 1990 — 1996 кол-во: 2 45-12 8140.47 Дизель 1990 — 1996 кол-во: 2 49-12 8140.47 Дизель 1990 — 1996 кол-во: 2 59-12 8140.47 Дизель 1991 — 1996 кол-во: 2 35-10 8140.23 Дизель 1996 — наст. время. кол-во: 2 35-12 8140.47 Дизель 1996 — наст. время. кол-во: 2 A 40-12 8140.43 Дизель 1996 — наст. время. кол-во: 2 A 45-10 8140.23 Дизель 1996 — наст. время. кол-во: 2 35-8 8140.63 Дизель 1998 — наст. время. кол-во: 2 |
|
Iveco Daily II |
8140.63 Дизель 1999 — наст. время. кол-во: 2 8140.43 Дизель 1999 — наст. время. кол-во: 2 |
|
Peugeot Boxer |
2.8 HDi 8140.43 Дизель 2002 — наст. время |
|
Renault Master |
28-35 2.4 D 8140.61. Дизель 1980 — 1989 28-35 2.5 D 8140.67, S8U Дизель 1989 — 1998 35 2.5 TD 8140.27; S9U Дизель 1989 — 1998 28-35 2.5 TD S9U; 8140.27 Дизель 1989 — 1998 |
|
Renault Trafic |
2.5 D 8140.67; S8U Дизель 1989 — 2001 |
|
Opel Movano |
2.5 D S8U Дизель 1998 — 2000 2.8 TDI S9W Дизель 1998 — 2001 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Натягувач |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 532 0239 20 |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 1990, 1991, 1992 |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Daily, Ducato |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Діаметр | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Renault MASTER II Bus (JD) 1998-, Iveco DAILY I 1978-1999, Iveco DAILY II 1989-1999, Citroen JUMPER (230) 1994-2002, Citroen JUMPER Bus (230P) 1994-2002, Citroen JUMPER Kasten (230L) 1994-2002, Renault MASTER II (ED/HD/UD) 1998-, Renault MASTER II Kasten (FD) 1998-, Opel MOVANO (U9 E9) 1998-, Opel MOVANO Combi (J9) 1998-, Opel MOVANO Kasten (F9) 1999-, Opel MOVANO Kipper (H9) 1999-, Peugeot BOXER (230L) 1994-2002, Peugeot BOXER (230P) 1994-2002, Peugeot BOXER (ZCT_) 1994-2002, Fiat DUCATO Bus (230) 1994-2002, Fiat DUCATO Kasten (230L) 1994-2002, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (230) 1994-2002 |
| Марка | Iveco |
| Модель | Daily |
| Серія | DAILY II 1989-1999 |
| Совместимость | Iveco DAILY I 1978-1999, Iveco DAILY II 1989-1999, Iveco DAILY III 1997-, Fiat DUCATO Panorama (280) 1982-1990, Fiat DUCATO Kasten (280) 1982-1990, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (280) 1982-1990, Fiat DUCATO Panorama (290) 1990-1994, Fiat DUCATO Kasten (290) 1989-1994, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (290) 1989-1994, Fiat DUCATO Bus (230) 1994-2002, Fiat DUCATO Kasten (230L) 1994-2002, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (230) 1994-2002 |
- Ціна: 720 ₴





